Natjecanja i smotre

Nagrada za najbolji poslovni plan i razvoj novog proizvoda!!!

U sklopu XIV. nacionalnog savjetovanja o gospodarstvu i poduzetništvu koje je održano od 20. do 22. svibnja 2010. u Šibeniku, u Hotelskom naselju “Solaris“ d.d. u kategoriji Predstavljanje najboljih ideja učenika srednjih škola i studenata visokih škola, najboljim radom je proglašen rad naših učenica. ...

MravMinistarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva organizator je XIV. nacionalnog savjetovanja o gospodarstvu i poduzetništvu. Kao i u proteklim godinama Nacionalno savjetovanje je održano u hotelskom naselju “Solaris“ d.d. u Šibeniku i to od 20. - 22. svibnja 2010. godine, u suradnji s Šibensko-kninskom županijom i Gradom Šibenikom

Nagrađeni su najbolji mikro, mali i srednji poduzetnik / poduzetnica, izvoznik, najbolja primijenjena inovacija, najbolja poduzetnička zona, zadrugu i cluster te najbolje srednjoškolce i studente i to za najbolji poslovni plan i projekt.  Dakle, u kategoriji

Predstavljanje najboljih ideja učenika srednjih škola i studenata visokih škola

najbolji je
Poslovni plan ''Razvoj novog proizvoda''

''Cake Make''

Slatka tajna d.o.o.

Cake Make

Slavica Furčić, Anđela Radovčić i Anita Sladić, sve učenice IV. A
Jadranka Petković, dipl.oec, mentor
Ivana Juričev Jelovčić, dipl.oec.

Učenice i mentori

Za uvećanje klikni na fotografiju.

Prezentiranje rada: Anita, Slavica i Anđela

Na ovom skupu:
- predstavljen je niz tema vezanih uz razvoj poduzetništva, od kojih je jedna od tema: financijski instrumenti za poticanje razvoja malog i srednjeg poduzetništva, koja je prije svega zanimljiva poduzetnicima.
- omogućeno je prisutnima postavljanje pitanja o aktualnim gospodarskim zbivanjima predstavnicima Vlade Republike Hrvatske, predstaviti ćemo Smjernice za razvoj obrtništva s planom aktivnosti 2011. – 2012., projekte cjeloživotnog učenja Agencije za mobilnost, Strategiju poticanja ženskog poduzetništva, prisutne ćemo upoznati s mogućnostima uključivanja gospodarstva u projekte koje financira NATO savez i s mogućnostima korištenja sredstava EU te o nizu drugih tema zanimljivih poduzetnicima.

Na Savjetovanju su prikazani i modeli renomiranih hrvatskih proizvođača odjeće i obuće i to na modnoj reviji 21. svibnja 2010. u večernjim satima. U organiziranju modne revije pomogle su Hrvatska obrtnička komora – Ceh frizera i kozmetičara i Udruženje obrtnika grada Šibenika.

Prvog dana savjetovanja dodijeljene su nagrade najuspješnijima.
Nagrade su dobili: Pitomački obrt Tehnohit-hr, Poduzetnička zona Sveta Nedjelja, Poduzetnički inkubator Pakrac, Razvojna agencija Brodsko-posavske županije, Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Ekonomska škola iz Šibenika, Teksko mreža iz Zagreba, Likum - zadruga likovnih umjetnika iz Zagreba, tvrtka Solaris iz Novigrada, Adria Winch iz Splita, Brodogradnja, strojarstvo, inženjering iz Zadra.

Slatka Tajna d.o.o

objavio: Administrator   datum: 1. 6. 2010.