Svečana dodjela svjedodžbi o završnom ispitu

Donosimo izvještaj i nekoliko fotografija sa svečane dodjele svjedodžbi o završnom ispitu.

U ponedjeljak, 11. srpnja 2016., održana je svečana dodjela svjedodžbi učenicima maturantima Ekonomske škole Šibenik. U veselom ozračju i nakon “odrađenog“ velikog posla s ispitima Državne mature, učenici su uživali u prigodnom glazbeno-scenskog programu kroz koji ih je šarmantno vodila prekrasna i talentirana Anđela Rončević (3. E).

Ostale fotografije vidi OVDJE.

Učenik Ivan Đangradović na klarinetu, uz glasovirsku pratnju prof. Mirjane Erceg Runjić, oduševio je prisutne izvedbom skladbe C. M. Webera „Koncert za klarinet – treći stavak“. Nakon što je ravnatelj prof. Igor Friedrich srdačno pozdravio učenike i zaželio im puno uspjeha u nastavku školovanja, pred pozornicom su im njihovi razrednici: prof. Mirela Šimunac, prof. Lidija Znaor, prof. Darija Gojčeta i prof. Andrej Milošević svečano uručili svjedodžbe uz prigodni govor. Za divan glazbeni ugođaj pobrinuli su se učenici Gabrijel Ivić (3. E) i David Lakić (3. A)  izvedbama pjesama Yesterday (The Beatles) i When I was your man (Bruno Mars). Gabrijel nam se ujedno predstavio  autorskom skladbom „Ovog proljeća“ koja je oduševila sve u dvorani. Ovog mladića bez sumnje očekuje  zvjezdana glazbena budućnost! Učenica Iva Deljac (3. E) osobito je nadahnuto interpretirala pjesmu Josipa Pupačića „More“.

Naravno, uslijedile su i nagrade za  vrhunska ostvarenja i rezultate učenika Ekonomske škole Šibenik. Nagradu za najboljeg učenika škole dobio je upravo Ivan Đangradović, za izvrsne rezultate ostvarene tijekom školovanja, kako u Ekonomskoj školi, tako i u Glazbenoj školi Ivana Lukačića, i to poklon – bon u vrijednosti od 500 kn te zanimljivu literaturu za ljetne praznike. Nisu zaboravljeni ni marljivi prvaši, drugaši i trećaši koji su dobili poklon – bon u iznosu od 200 kn i vrijednu knjigu, a to su: Sanja Junaković (1.B), Tea Badžim (2.E), Gabrijela Ninić (3.E) i Stella Bakulić (3.B).

Uz zakusku i ugodno druženje završena je i ovogodišnja svečana dodjela svjedodžbi.

A sad uživajmo svi zajedno u dugom, toplom ljetu!!!

xxx000xxx

Izvor: Izvještaj Ane Gunjača, prof.

objavio: Administrator   datum: 12. 7. 2016.